Direct naar
AIGT VACATURES »
Direct naar
OIGT VACATURES »

Het OIGT


Het Opleidingsinstituut Internationale Gezondheidszorg en Tropengeneeskunde (opleidingsinstituut IGT/OIGT) is verantwoordelijk voor de organisatie van de opleiding tot Arts Internationale Gezondheidszorg en Tropengeneeskunde (AIGT).

De dagelijkse organisatie is in handen van:


Albertine Baauw


Hoofd opleiding
abaauw@oigt.nl
AIGT en eindverantwoordelijk voor alles wat met de opleiding te maken heeft.


Robert Scherpbier


Plaatsvervangend hoofd opleiding
rscherpbier@oigt.nl
AIGT en mede-eindverantwoordelijk voor alles wat met de opleiding te maken heeft.


Widya Boerma


Office manager
wboerma@oigt.nl
Verantwoordelijk voor coördinatie opleiding en secretariaat opleidingsinstituut (info@oigt.nl).


Heleen Kruip


Staffunctionaris Buitenland en Wetenschap
hkruip@oigt.nl 
AIGT en verantwoordelijk voor het onderdeel Buitenland en Wetenschap (buitenland@oigt.nl en onderwijsenwetenschap@oigt.nl).


Katja Schamp


Staffunctionaris Buitenland
kschamp@oigt.nl
Verantwoordelijk voor onderdeel buitenland 


Elselien van Leerdam


Staflid Onderwijs en Kwaliteit
evanleerdam@oigt.nl
Verantwoordelijk voor de domeinen onderwijs en kwaliteit, inclusief de organisatie van de cursusdagen en digitale leeromgeving (OIGT academy) (cursusdagen@oigt.nl en onderwijsenwetenschap@oigt.nl )


Praktisch


Bezoek- en postadres:
Opleidingsinstituut IGT
HNK-gebouw, Arthur van Schendelstraat 650, 3511 MJ  Utrecht.
Tel. secretariaat: 085-0063056
NB we zijn niet dagelijks aanwezig/bereikbaar. Mailen kan altijd: info@oigt.nl.




Opleidingsinstituut Internationale Gezondheidszorg en Tropengeneeskunde
© Copyright 2024
Contact
Beheer
Privacyverklaring
Deze website is ontwikkeld door
Romilan ICT